Author: m***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's my size and it's soft I like the wig
Màu sắc: trái cam
Price: 135.000₫
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 35 cm |
| Đầu | 56 cm |
| SKU | sb2304075975948626 |
Author: m***e
Date:
Review: it's my size and it's soft I like the wig
Màu sắc: trái cam
Author: l***4
Date:
Review: Easy to wear: 🔥👍🔥🔥👍👍🔥🔥🔥🥺🥺🔥🔥🔥👍🥺🥺🥺🥺🥺
Màu sắc: màu đen
Author: j***1
Date:
Review: So soft and a very pretty colour. Lots though I had dyed my own hair and didn't realise it was a wig. Adjustable fit and very comfortable to wear.
Màu sắc: xanh quân đội
Author: 6***9
Date:
Review: i won best in costume as Nami
Màu sắc: trái cam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm